Anglojęzyczny żłobek W MIKOŁOWIE Żłobek w Mikołowie

NASZA MISJA

Nasz anglojęzyczny żłobek w mikołówie zaprasza wszystkie dzieci od 1 roku życia do ukończenia 3 lat.  Zapewniamy do 10 godzin opieki dziennie, pod okiem naszych wspaniałych anglojęzycznych “cioć”.  Rozwój Waszych dzieci w anglojęzycznej atmosferze jest tylko jedną w wielu przyczyn, dla których warto zapisać dziecko do żłobka.

Dzieci czerpią ogromne korzyści z kontaktów towarzyskich z innymi dziećmi i dorosłymi spoza kręgu rodzinnego. Dzięki temu będą lepiej przygotowane i lepiej wyposażone do rozpoczęcie edukacji przedszkolnej. Z łatwością dostosują się również do środowiska uczenia się, będą miały większe umiejętności społeczne i poczują się bezpieczniej w innym środowisku. 

Jak dziecko skończy 3 latka zapraszamy do naszego przedszkola.

Przyjazny

Dzieci czerpią ogromne korzyści z kontaktów z innymi dziećmi i dorosłymi spoza kręgu rodzinnego.

Miejsca zabaw

Aktywny maluch prawdopodobnie zostanie aktywnym dorosłym, dlatego ważne jest, aby zachęcać do aktywności zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wykwalifikowany

Wszyscy opiekunowie przeszli certyfikowane szkolenie i mówią biegle po angielsku.

EDUKACJA

Wszystkie działania w ciągu dnia są celowe i zaplanowane na podstawie obserwacji każdego dziecka przez nauczyciela.

doświadczenie

Mamy 25-letnie doświadczenie w branży dydaktycznej, pracując z dziećmi i dorosłymi, rozwijając i doskonaląc ich zdolności językowe.

rozwój

Każda grupa ma przygotowany tygodniowy plan zajęć, dostosowany do konkretnych potrzeb dzieci.
HAPPY CHILDREN
HAPPY SMILES
HAPPY PARENTS

WYPOSAŻENIE ŻŁOBKA

Nasz Anglojęzyczny żłobek został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom naszych dzieci.  Sale są jasne i przestronne. Z sali zabaw wychodzimy bezpośrednio na nasz ogrodzony ogród, gdzie znajduje się bezpieczny plac zabaw  przystosowany do wieku naszych wychowanków. 

Zdajemy sobie sprawę, że technologie informacyjno-komunikacyjne stają się codziennym aspektem uczenia, dlatego nasze sale wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne takie jak komputery czy tablice interaktywne.

Każda grupa ma przygotowany tygodniowy plan zajęć, dostosowany do konkretnych potrzeb dzieci. Wszystkie działania w ciągu dnia są celowe i zaplanowane na podstawie obserwacji każdego dziecka przez nauczyciela.

Każda grupa ma przygotowany tygodniowy plan zajęć, dostosowany do konkretnych potrzeb dzieci. Wszystkie działania w ciągu dnia są celowe i zaplanowane na podstawie obserwacji każdego dziecka przez nauczyciela.

Kontakt z innymi dziećmi jest niezbędny dla pomyślnego rozwoju Twojego dziecka. Dzieci chętnie angażują się w zabawę z rówieśnikami i świadomie przywiązują się do innych dzieci, z którymi regularnie się bawią.

Twoje dziecko będzie miało okazję bawić się i uczyć w grupie oraz indywidualnie z nauczycielem. Korzystając z zabawy z innymi dziećmi, będzie nabierać pewności siebie i rozwijać umiejętności społeczne.